Laatste Nieuws
Oostermoer toertocht van 11 juli 2026 vanuit Gieten
Oostermoer toertocht van 11 juli 2026 vanuit Gieten voor bromfietsen en Solexen
... is inmiddels verreden ... en dát wás me een mooie tocht !!!
Met 211 ... ja je leest goed ... tweehonderd en elf solex- en brommerrijders kijkt de organosatie terug op een zéér geslaagde dag !!!
De ochtend begon dan welliswaar met een hééle kleine "regendruppeltjes", maar die waren snel verdwenen naarmate de zonkracht toenam. De tocht had een onderweg een paar bijzindere "pleisterplekken" ... het "schaftmoment" was in Vlagtwedde met gelegenheid een kijkje te nemen bij de Oldtimer en Special Cars.
De volgende stop was in Vestingstad Bourtange ... "waar een stap terug in de tijd" ... gemaakt kon worden.
De tocht werd daarna vervolgd en de laatste stop werd gemaakt bij het emplacement van de de STAR stoomtreinclub in Stadskanaal ... helaas hadden de stoker en de machinist de trein gemist !
De foto- en filmbijdragen komen van onze eigen "Papperazzi" met medewerking van de special "Gueststars":
- Harm Keen
- Klaas Hofer
- Roelof Smit
- Dick Vording
- Klaas en Bieneke Kroeze
De bijdragen zijn uiteraard te vinden op onze eigen foto- en filmpagina.
Oostermoer toertocht van 11 juli 2026 vanuit Gieten voor bromfietsen en Solexen

Beleef dit jaar het Oostermoerfeest in Gieten op een wel heel bijzondere manier! Na de succesvolle oldtimer-toertocht vorig jaar in Gasselte, organiseren we nu een unieke Solex- en Brommertoertocht van 85 km. Deze keer trekken we door het Drentse en Groningse land. Geniet van de omgeving en de vele stops tijdens de route. De route is duidelijk uitgepijld en geschikt voor zowel solexen als brommers, je kunt deze route op je eigen tempo rijden.
Praktische informatie
📅 Datum: 11 juli 2026
🕙 Aanmelden: 9:30 uur aanmelden in Gieten
🕙 Starttijd: 10:00 uur
🕙 Finish: 16:00 uur
🎟️ Kosten: €15,-
✨ Wat kun je verwachten?
- Een prachtige tocht van 85 km
- Rustige, eigen-tempo rit op je solex of brommer
- Unieke stops tijdens de route
- Heerlijk lunchpakket onderweg
- Bezemwagens en assistentie voor je veiligheid en comfort
- Start en finish op het feestterrein in Gieten.
🎟️ Tickets zijn per 1 maart verkrijgbaar – mis deze unieke ervaring niet!
Trek je leren jack aan, zet je helm op en tour mee!
We kijken uit naar de grote hoeveelheid foto's, die met zekerheid gaan binnen komen op ons nieuwe "Foto Whatsapp de Reutel" - kanaal!
Alle bruikbare inzendingen krijgen een welverdiende vermelding op de Foto- en Filmpagina !!!
Link naar de Ooostermoer website
Terug










